Firma DIG ŚWITAŁA Sp. z o.o. od 2001 r. promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie obróbki plastycznej blachy, pręta, drutu i rur.

Współpracujemy z czołówką europejskich producentów, których maszyny pracują na rynku polskim od kilku lat, a na europejskich od kilkudziesięciu potwierdzając swój wysoki poziom techniczny.

Naszych klientów traktujemy jak stałych partnerów, którym oprócz oferty w postaci maszyn zapewniamy stałą i kompleksową obsługę obejmującą zarówno doradztwo techniczne, jak i pomoc we wdrażaniu nowych projektów, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

KOMPLEKSOWE

doradztwo techniczne

Pomoc

przy wdrażaniu projektów

Serwis

gwarancyjny i pogwarancyjny

DIG ŚWITAŁA Sp. z o.o. regularnie prezentuje swoją ofertę w trakcie renomowanych targów w kraju i za granicą.

    

DIG ŚWITAŁA Sp. z o.o. regularnie współpracuje z mediami w branży.

                                  

DOŚWIADCZENIE KSZTAŁTUJE JAKOŚĆ

Pracujemy w nowoczesnej i komfortowej przestrzeni, do której zapraszamy także naszych klientów. Do ich dyspozycji są dwie hale wystawowe o powierzchni 1600 m² oraz suwnica o udźwigu 20 ton. Na naszych halach istnieje możliwość przeprowadzania prób gięcia i cięcia na wybranych urządzeniach.

Technologia wciąż się doskonali, potrzeby się zmieniają, a rynek się rozwija. Rozumiemy istotę branży i oferujemy różnorodne rozwiązania. Dobrą współpracę zaczynamy od poznania i zaproszenia do nas na dobrą, włoską kawę.