Dane kontaktowe

DIG Świtała Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 53, 44-340 Łaziska

(obok Wodzisławia Śląskiego), woj. śląskie

+48 32 720 35 40

+48 32 720 35 41

kontakt@switala.pl

NIP 647-247-04-89
REGON        240867351
KRS 0000303319

 

Dział handlowy

Maszyny do obróbki blachy

Agnieszka Szewczyk

+48 32 720 35 40 wew. 32

+48 691 713 440

agnieszka@switala.pl

Sylwester Rosół

+48 32 720 35 40 wew.34

+48 691 611 333

rosol@switala.pl

Monika Mężyk

+48 32 720 35 40 wew.33

+48 697 200 398

mezyk@switala.pl

Maszyny do obróbki drutu i rur

Ewa Zientek

+48 32 720 35 40 wew. 29

+48 691 876 670

zientek@switala.pl

Katarzyna Grieger

+48 32 720 35 40

+48 601 489 836

grieger@switala.pl

Cezary Sitek

+48 32 720 35 40 wew. 28

+48 609 230 333

sitek@switala.pl

Prasy do tłoczenia i linie podające

Ewa Zientek

+48 32 720 35 40 wew. 29

+48 691 876 670

zientek@switala.pl

Łukasz Fojcik

+ 48 32 720 35 40

+48 608 035 641

fojcik@switala.pl

Filtracja przemysłowa, profile stalowe specjalne

Kamil Zapiórkowski

+48 32 720 35 40 wew. 25

+48 669 680 555

zapiorkowski@switala.pl

Serwis

Adam Szewczyk

+48 32 728 85 33 wew. 40

+48 606 463 364

szewczyk@switala.pl

Tomasz Marcol

32 728 85 33 wew. 43

+48 697 190 900

marcol@switala.pl

Hanna Kołek

32 728 85 33 wew. 41

kolek@switala.pl

Dział księgowy

Sylwia Jeż

+48 32 720 35 40 wew. 17

sylwia@switala.pl

Zarząd

Paweł Świtała

pawel@switala.pl

Anna Świtała

+48 608 316 115

ania@switala.pl

Sekretariat

Marzena Rosa

+48 32 720 35 40 wew.20

+48 604 850 457

rosa@switala.pl

Sylwia Mandel

+48 32 720 35 40 wew. 19

+48 601 553 602

mandel@switala.pl