Maszyny do obróbki blachy

Maszyny do obróbki rur i drutu

Profile stalowe

Filtracja przemysłowa

O FIRMIE

Firma DIG Świtała na rynku istnieje od 2001 roku.

Od samego początku zajmuje się dystrybucją włoskich maszyn i urządzeń do plastycznej obróbki blachy, pręta, drutu i rur. W swoim portfolio posiada kilkunastu włoskich producentów z zakresu obróbki metali, którzy sprzedają swoje maszyny na całym świecie. Głównym założeniem firmy jest nie tylko dostarczenie maszyny do klienta, ale również obsługa techniczna oraz doradcza przez cały okres współpracy.

Klienci to nasi partnerzy biznesowi, którzy mogą zawsze na nas polegać. Oferujemy im doradztwo w zakresie nowoczesnych technologii oraz różnorodne rozwiązania techniczne i technologiczne dostosowane do ich potrzeb i potrzeb rynku. Zawsze stawiamy na dobrą współpracę, a potwierdzeniem tego może być już ponad 1500 naszych maszyn pracujących w Polsce i referencje firm w których nasze maszyny pracują.

Oferta

Aktualności

September 6, 2017 15:00

Zapraszamy do Sosnowca na TOOLEX Pawilon A stoisko 326

Szanowni Państwo! Jeszcze w tym roku będziemy mogli zobaczyć się z Państwem podczas kilku wydarzeń targowych w kraju i za granicą. Na początek serdecznie zapraszamy na swoje stoisko podczas jubileuszowej X edycji targów TOOLEX w Sosnowcu( 3-5.10.2017).

Zobacz więcej

May 19, 2017 10:45

Dziękujemy za odwiedziny!

Szanowni Państwo serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie na nasze Dni Otwarte była to czysta przyjemność gościć Państwa w murach naszej nowej siedziby.

Zobacz więcej

June 4, 2017 10:43

ITM MACH- TOOL 6- 9 czerwca 2017

Zapraszamy na nasze stoisko do Poznania Hala 5 Stoisko 26. Będzie można przeprowadzić próby na naszych maszynach.

Zobacz więcej

Zaufali nam